Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem Zërimi - Kardon HKTS 65BQ / 230

Kodi i produktit:
139049
EAN:
2829226206762
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
150
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W]: :
150
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
950

Si të porosisim në Gjirafa50?

818.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Harman / Kardon HKTS 65BQ janë zgjidhja ideale për dëgjim të muzikës me kualitet të lartë. Nëse do dëshironit që të keni performancë të audios më të mirë dhe kualitet të zërit më të lartë se sa sistemet e zërimit të mëhershme, atëherë HKTS 65BQ është ideale për ju. HKTS 65BQ është sistem zërimi i përbërë nga 5 altoparlantë satelit dhe një bas i fuqishëm. Performanca e altoparlantëve satelit është 150W, basit 200W dhe altoparlanti qëndror 150W. Këta altoparlantë janë të përqendruar në riprodhimin e secilit sinjal audio sipas nevojave të përdoruesëve modern. Frekuencat me të cilët operojnë këta altoparlantë janë prej 45Hz deri në 20kHz dhe kanë sensitivitet prej 86 db SPL. Dizajni i tyre me stil ju mundëson që të vendosni atë në çfarëdo hapësire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2829226206762
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
150
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W]: :
150
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
950
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HKTS 65BQ/230
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
83
Prodhuesi:
Harman/Kardon
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
200

Bashkangjitja Sistem Zërimi - Kardon HKTS 65BQ / 230 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE