Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem Zërimi LG SL4Y, i zi

Kodi i produktit:
273776
Besueshmëria:
100 %
Lartësia mm:
57
Trashësia mm:
85
Prodhuesi:
LG
Pesha kg:
5.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

203.50 
Ju kurseni : 14.00   (7%)
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një sistem të zërimit mëse kualitativ nga kompania e njohur LG. Ky produkt vjen me një mori karakteristikash nga më të ndryshmet. Dallohet me se punon pa nevojën e kabllove dhe është totalish wireless si edhe se punon me fuqi prej 300 W. Njëkohësisht mbështët plotësisht platformën Bluetooth dhe po ashtu vjen me dimensione prej 890 x 57 x 85 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8806098405695
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
50
Fuqia RMS e subwoofer W:
200
Fuqia totale RMS W:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
890
Kodi:
SL4Y
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
23. 10. 2019
Lartësia mm:
57
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
5.6
Prodhuesi:
LG
Trashësia mm:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE