Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Philips HTL3310, i zi

Kodi i produktit:
272042
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia mm:
81,7
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips është një nga prodhuesit kryesorë të elektronikës shtëpiake dhe do t'u ofrojë përdoruesve produkte me cilësi me mjeshtëri të një cilësie të lartë të plotësuar nga dizajni elegant. Tani ajo ka prezantuar një altoparlant soundbar Philips HTL3310 që ofron tinguj 2.1 me një subwoofer të jashtëm. Jepni televizorit tuaj një tingull të ri me sistemin e altoparlantëve Philips Soundbar. Altoparlantët Philips ofrojnë performancë të lartë me vëmendje në detaje. Shijoni tone të pasura muzikore ndërsa dëgjoni muzikë koncerti, tingull dinamik ndërsa shikoni filma dhe skena tmerri. Ajo që e bën tingullin me të vërtetë të pasur është performanca e përsosur e të gjithë sistemit, i cili siguron fuqi 160 W, dhe një subwoofer të veçantë për një komponent të pasur basi. Me integrimin Bluetooth, ju lehtë mund të lidheni me një celular, tablet ose laptop të pajtueshëm dhe të luani muzikën tuaj të preferuar wireless pa telashet e kabllove. Pavarësisht nga vjen burimi i muzikës, tingulli gjithmonë do të jetë perfekt. Mbështetja për Dolby Digital ju hedh në një botë me tinguj mahnitëse rrethues me cilësi të shkëlqyera. Dolby Digital jep tinguj cilësor rrethues me ndërrime realiste rrethuese. Poashtu përfshin një telekomandë. Dimensionet e njësisë kryesore janë 800 x 67.3 x 81,7 mm. Dimensionet e subwoofer-it janë: 120 x 400 x 300 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4895229102095
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
50
Fuqia RMS e subwoofer W:
60
Fuqia totale RMS W:
160
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
800
Kodi:
HTL3310/10
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Kontrolli:
Wireless, pajisje
Lansuar më:
11. 10. 2019
Lartësia mm:
67.3
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
1.6
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, USB
Prodhuesi:
Philips
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik
Trashësia mm:
81,7
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE