Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Polk MagniFi MAX, i zi

Kodi i produktit:
271864
Besueshmëria:
100 %
Numri i kaneleve channel:
4
Trashësia mm:
96
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

439.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një sistem wireless me performancë të lartë që jep tinguj edhe më dinamik sesa soundbar tradicional - është i optimizuar për të sjellë filma, sport dhe muzikë në jetë. Dhe kështu mund të shijoni tinguj vërtet të shkëlqyeshëm edhe në shtëpi. Ai përmban teknologjinë e patentuar përreth SDA për dëgjim më të gjerë, më të këndshëm - dhe funksionon me Samsung, Sony, Vizio dhe LG TV menjëherë sapo e nxjerrni jashtë kutisë falë Remote Polk Smart. Përfshinë HDMI dhe kabllot me fibër optike për vendosjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Bluetooth i integruar dhe Google Chromecast ju lejojnë të transmetoni të gjithë muzikën tuaj të preferuar. Falë teknologjisë Voice Adjust, ai ofron dialog të qartë. Duke përdorur teknologjinë Polk Smart Remote, ai punon me Samsung, Sony, Vizio dhe LG TV Prima. Për përvojën më të mirë të dëgjimit me soundbars Polk MagniFi Max ose MagniFi Max SR, sigurohuni t'i lidhni ata në Internet duke përdorur aplikacionin Google Home. Kjo siguron që firmware të azhurnohet menjëherë në versionin e fundit, kështu që mund të jeni i sigurt që tingulli dhe performanca e sistemit tuaj do të jetë aq e lartë sa të jetë e mundur. Ndërfaqja përfshinë: Bluetooth, WiFi 802.11 a / b / g / n / AC - 2.4GHz & 5GHz; hyrje audio: toslink optike, analoge 3.5mm Mini-Jack (AUX); për prodhim video: Dolby Vision 4K HDMI 2.0a (në përputhje me HDR), Ethernet, Google Cast.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7471921282340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 092,2
Kodi:
POMAGMAX
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
3.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar më:
5. 10. 2019
Lartësia mm:
53.1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
4
Pesha kg:
2.7
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës Hz:
35
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Trashësia mm:
96
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Sistem zërimi Polk MagniFi MAX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE