Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Samsung HW-Q60R, 5.1, i zi

Kodi i produktit:
263412
EAN:
8801643720773
Numri i kaneleve channel:
6
Trashësia mm:
100
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

449.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky soundbar kompakt 5.1 me subwoofer wireless kombinon përfitimet praktike dhe tingullin e përsosur. Ju merrni dialog më të mirë, një eksperiencë më të thellë të basit dhe shkoni në qendër të ekranit. Teknologjia novatore e Samsung kombinohet me tingujt e mjeshtërve audio të Harman Kardon. Me teknologjinë akustike Beam, Acoustic Beam plotëson sistemin e zërimit me një zë dinamik dhe të pasur në çdo cep të dhomës. Me Acoustic Beam, ju mund të shijoni tingullin e sinkronizuar pikërisht me veprimin e ekranit. Ky sistem zërimi është i lehtë për t'u lidhur me një televizor të përputhshëm. Thjesht lidhuni nëpërmjet Bluetooth, vendoseni atë nën televizor ose bashkëngjitni atë në mur dhe gëzoni një tingull më të mirë brenda minutave. Sistemi i zërimit ka një fuqi prej 360 vat dhe një shkallë të frekuencës prej 42 Hz në 20 kHz. Formatet audio të mbështetura janë: AAC, MP3, OGG, WAV. Ndërfaqet përfshijnë: Anynet + (HDMI-CEC), Bluetooth, USB, hyrje analoge audio, hyrje optike audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643720773
Fuqia totale RMS W:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 511.5
Kodi:
HW-Q60R/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1, Soundbar (Altoparlant)
Lansuar më:
19. 6. 2019
Lartësia mm:
59
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
6
Pesha kg:
3.6
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës Hz:
42
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Trashësia mm:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE