Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Samsung HW-R450, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
260428
EAN:
8801643717926
Numri i kaneleve channel:
3
Trashësia mm:
70.5
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Soundbar kompakt 2.1 me subwoofer wireless që kombinon përfitimet praktike dhe zërin e përsosur. Me modalitetet e optimizueshme të zërit që ofrohen nga ky soundbar, ju do të shijoni një përvojë vërtet të përsosur dëgjimi para televizorit tuaj. Soundabar është i lehtë për t'u lidhur me një televizor të pajtueshëm. Thjesht lidhni atë nëpërmjet Bluetooth. Vendoseni njësinë nën televizor ose bashkëngjitni atë në mur dhe gëzoni një tingull më të mirë brenda minutave. Ai funksionon gjithashtu si një altoparlant Bluetooth. Lehtë luani muzikë nga pothuajse çdo shërbim transmetimi duke lidhur pajisjen tuaj të zgjuar në panelin audio përmes Bluetooth. Soundbar përfshin Dolby Digital 2ch, DTS 2ch dhe Expansion Surround Sound (Virtual Surround Sound). Formatet audio të mbështetura janë AAC, MP3, OGG, WAV. Ndërfaqja: Bluetooth, USB, hyrje analoge audio, hyrje optike audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643717926
Fuqia totale RMS W:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
907.5
Kodi:
HW-R450/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar më:
14. 5. 2019
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Pesha kg:
1.5
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, USB
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës Hz:
43
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Trashësia mm:
70.5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE