Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem zërimi Tesla PrimeSound HQ-880, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
247657
EAN:
8594163276157
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594163276157
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
8594163276157
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
24. 10. 2018
Lartësia [mm]:
70
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
4,2
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, USB
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Trashësia [mm]:
70

Bashkangjitja Sistem zërimi Tesla PrimeSound HQ-880 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE