Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi / altoparlant Bose SoundTouch 10, i zi

Kodi i produktit:
180098
EAN:
017817692311
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, RJ-45
Prodhuesi:
Bose
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

213.50 
Ju kurseni : 9.00   (4%)
204.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 34.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem zërimi ju lejon të lidhni një mori pajisjesh pa kabllo duke përdorur teknologjinë WiFi dhe Bluetooth. Në rast se pajisjet me të cilat ky sistem zërimi nuk janë familjare me teknologjinë wireless atëherë mund t'i lidhni përmes një kablloje përmes portit AUX jack 3.5 mm. Produkti, po ashtu është i pajisur me një port LAN me lidhës konvencional RJ-45, i cili përdoret për t'u lidhur me rrjet. Sistemi mund të kontrollohet përmes telekomandës. Për të transferuar të dhëna nga pajisja juaj, ju mund të shkarkoni aplikacionin SoundTouch i cili ju lejon të luani lehtësisht muzikën tuaj të preferuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
017817692311
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
B 731396-2100
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
27 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
212
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop dhe PC, Portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,87
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Bose
Teknologjia:
3.5mm, RJ-45
Trashësia [mm]:
87

Bashkangjitja Sistem zërimi / altoparlant Bose SoundTouch 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE