Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi / altoparlant Bose SoundTouch 30 III, i bardhë

Kodi i produktit:
180093
EAN:
0178176942780
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Teknologjia:
3.5mm, RJ-45
Prodhuesi:
Bose
Pesha [kg]:
8,39

Si të porosisim në Gjirafa50?

677.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 112.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem zërimi ju lejon të lidhni një mori pajisjesh pa kabllo duke përdorur teknologjinë WiFi dhe Bluetooth. Në rast se pajisjet me të cilat ky sistem zërimi nuk janë familjare me teknologjinë wireless atëherë mund t'i lidhni përmes një kablloje përmes portit AUX jack 3.5 mm. Produkti, po ashtu është i pajisur me një port LAN me lidhës konvencional RJ-45, i cili përdoret për t'u lidhur me rrjet. Sistemi mund të kontrollohet përmes telekomandës. Për të transferuar të dhëna nga pajisja juaj, ju mund të shkarkoni aplikacionin SoundTouch i cili ju lejon të ndani lehtësisht muzikën tuaj të preferuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0178176942780
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi i prodhuesit:
B 738102-2200
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
27 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
247
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop dhe PC, Portativ
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
8,39
Prodhuesi:
Bose
Teknologjia:
3.5mm, RJ-45
Trashësia [mm]:
181

Bashkangjitja Sistem zërimi / altoparlant Bose SoundTouch 30 III edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE