Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem Zërimi - Kardon HKTS 5BK / 230

Kodi i produktit:
139043
EAN:
2829226182462
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
80
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
80
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60
Fuqia totale RMS [W]:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

339.50 
Ju kurseni : 30.00   (9%)
309.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Harman / Kardon HKTS 5BK janë zgjidhja ideale për dëgjim të muzikës me kualitet të lartë. Nëse do dëshironit që të keni performancë të audios më të mirë dhe kualitet të zërit më të lartë sesa sistemet e zërimit të mëhershme, atëherë HKTS 5BK është ideale për ju. HKTS 5BK është sistem zërimi i përbërë nga 5 altoparlantë satelit dhe një bas i fuqishëm. Performanca e altoparlantëve satelit është 10-80W, basit 60W dhe altoparlanti qëndror 10-80W. Këta altoparlantë janë të përqendruar në riprodhimin e secilit sinjal audio sipas nevojave të përdoruesëve modern. Frekuencat me të cilët operojnë këta altoparlantë janë prej 45Hz deri në 20kHz dhe kanë sensitivitet prej 86 db SPL. Dizajni i tyre me stil ju mundëson që të vendosni atë në çfarëdo hapësire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2829226182462
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
80
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
80
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60
Fuqia totale RMS [W]:
460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HKTS 5BK/230
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
86
Prodhuesi:
Harman/Kardon
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Bashkangjitja Sistem Zërimi - Kardon HKTS 5BK / 230 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE