Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi SONY SS-CS310CR

Kodi i produktit:
151873
EAN:
4905524954791
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
145
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
145
Fuqia totale RMS [W]:
725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

392.50 
Ju kurseni : 59.00   (15%)
333.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi i zërimit Pioneer S-51W kanë madhësi kompakte me ngjyrë të zezë që i jep muzikës atmosferën e duhur. Përparësi e tyre është basi i madh që ju do të përjetoni gjatë filmave dhe muzikave të preferuara. Përmban dy altoparlantë SS-CS3, një altoparlant qëndror SS-CS10C dhe dy të tjerë SS-CS10S. Frekuenca që ai liron është prej 45deri në 50 kHz. Energjia që konsumojnë në përgjithësi është 145 W (të gjitha së bashku).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524954791
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
145
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
145
Fuqia totale RMS [W]:
725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SSCS310CR.CE7
Konfigurimi i altoparlantëve:
5
Lansuar:
13 Maj 2014
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Sistem zërimi SONY SS-CS310CR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE