Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Soundbar Philips HTL1520, i zi

Kodi i produktit:
272044
Besueshmëria:
100 %
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia mm:
76.5
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik
Shtrirja e frekuencës kHz:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Philips ofrojnë performancë të lartë me vëmendje në detaje. Shijoni tone të pasura muzikore ndërsa dëgjoni muzikë koncerti, tingull dinamik ndërsa shikoni filma dhe skena tmerri. Ajo që e bën tingullin me të vërtetë të pasur është performanca e përsosur e të gjithë sistemit, i cili siguron 70 vat, dhe një subwoofer të veçantë për bas të pasur. Me integrimin Bluetooth, ju lehtë mund të lidheni me një celular të pajtueshëm, tablet ose laptop dhe të luani muzikën tuaj të preferuar përmes valëve (wirelessly), pa telashet e kabllove. Pavarësisht nga burimi i muzikës, tingulli do të jetë gjithmonë perfekt. Sistemi i altoparlantëve të soundbar jep një dekor të këndshëm që i përshtatet çdo dhome. Ata do të bëhen një shtesë elegant për televizorin tuaj në shtëpi. Dizajni i tyre modern jep një simetri të shkëlqyeshme, dimensione modeste dhe kompaktësi. Përveç kësaj, profili është i ulët. Dimensionet e njësisë kryesore janë: 960 x 63 x 76.5 mm. Dimensionet e subwoofer-it janë: 155 x 252 x 205 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6951613997901
Fuqia RMS e altoparlantëve W për kanal:
15
Fuqia RMS e subwoofer W:
40
Fuqia totale RMS W:
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
960
Kodi:
HTL1520B/12
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar më:
8. 10. 2019
Lartësia mm:
63
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Përqindja sinjalit zërit dB:
65
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, Optik
Prodhuesi:
Philips
Shtrirja e frekuencës Hz:
50
Shtrirja e frekuencës kHz:
15
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik
Trashësia mm:
76.5
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE