Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Subwoofer Polk HTS12, i zi

Kodi i produktit:
252757
EAN:
747192128364
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Trashësia [mm]:
460
Teknologjia:
LFE, RCA (hyrës)
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polt HTS12 është një subwoofer aktiv që do t'ju bëjë përshtypje me performancën e shkëlqyer 400W. Subwoofer është mundësuar nga një altoparlant 12 "me një diafragmë polipropileni të optimizuar nga Klippel.Përveç këtyre altoparlantëve 12", amplifikatori i klasës D 400W është gjithashtu i përfshirë në subwoofer. Këtu do të gjeni kontrolle për vëllimin, fazën dhe frekuencën e filtrit të kalimit të ulët. Karakteristikat e Subwoofer Polk janë: Basreflex me teknologjinë Power Port për të zvogëluar turbulencën e padëshiruar Linja dhe hyrja e LFE kalimi automatik Gama e frekuencave 22 Hz - 180 Hz Fuqia e përforcuesit (e vazhdueshme) 200 W Fuqia përforcuese (dinamike) 400 W Frekuenca e filtrit të ulët të kalimit 40 Hz - 160 Hz Dimensionet e subwooferit janë 46,99 x 43,5 x 46,04 cm. Pesha 22,63 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
747192128364
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
Kodi:
747192128364
Komandë:
Për subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
470
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
22.6
Portet hyrëse:
LFE, RCA
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
22
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
180
Teknologjia:
LFE, RCA (hyrës)
Trashësia [mm]:
460
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Subwoofer Polk HTS12 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE