Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Subwoofer Sonos Sub Gloss, i zi

Kodi i produktit:
264254
EAN:
8717755773333
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Trashësia mm:
158
Teknologjia:
RJ-45
Shtrirja e frekuencës Hz:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

799.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Plotësoni sistemin tuaj të altoparlantëve Sonos me bas me të vërtetë të fuqishëm me subwoofer wireless Sonos Sub Gloss. Njësitë Sonos janë të lidhura përmes një rrjeti wireless dhe kontrollohen thjesht përmes celularit të mençur ose tabletit tuaj. Altoparlanti wireless Sonos Sub Gloss ofron 2 përforcues zëri digjital të klasës D për fuqizimin perfekt të dy woofers të dedikuar. Lidhja me rrjetin e shtëpisë do të sigurohet nga WiFi b / g ose porti Fast Ethernet. Aplikacioni Sonos Controller është i përshtatshëm për iPhone, iPod touch, iPad, Android, Mac dhe Windows.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717755773333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
389
Kodi:
Sub Gloss Black
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lansuar:
9. 7. 2019
Lartësia mm:
402
Lidhje pa kabllo:
WiFi
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
16+
Portet hyrëse:
RJ-45
Prodhuesi:
Sonos
Shtrirja e frekuencës Hz:
25
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia mm:
158
Ueb-i i prodhuesit:
Sonos.com

Bashkangjitja Subwoofer Sonos Sub Gloss edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE