Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë LG LHB655N, DolbyDigital / DTS, 1000 watts

Kodi i produktit:
214987
Bluetooth:
LAN:
Trashësia [mm]:
299
Prodhuesi:
LG
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, Optik, RJ-45, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

374.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlantët LG LHB655N vijnë me fuqi marramendëse prej 1000 watts. Pajisja mban një subwoofer (167 W), lexuesin e Blu-Ray disqeev ( me mundësinë e inçizimit 3D) si dhe lexuesin e DVD / CD-ve. Sistemi vjen me telekomandë, me telekomandë prej telefonit dhe ka dekoduesin DolbyDigital / DTS. Në platformë gjinden 1x port USB 1x port Audio L/R 1x port optik i audios, 1x HDMI output, 1x HDMI input, 1x antenë FM, 1x LAN (RJ-45). Pesha e saj është 16.3 kg dhe dimensionet e saja janë 360 x 60.5 x 299 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806087104745
Fuqia e altoparlantëve [W]:
167
Fuqia e altoparlantit kryesor [W]:
167
Fuqia e subwoofer [W]:
167
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
LHB655N
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
LAN:
Lartësia [mm]:
60,5
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
Audio CD, Blu-ray, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-ROM, DVD-RW
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, Optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
LG
Trashësia [mm]:
299
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE