Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray 4K player Pioneer UDP-LX800-B, i zi

Kodi i produktit:
274410
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4573211154054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
UDP-LX800-B
Lansuar:
30. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

2284.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 190.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Luajtës univerzal me konvertues të nivelit të lartë D / A - 2 x 32 bit SABER ES9026 PRO 768 kHz jep audio dhe video me cilësi të lartë. Është i pajisur me dalje të ekuilibruar stereo XLR dhe dalje RCA. Është bërë nga materiale premium me panele shtesë të sipërme dhe anësore të çelikut të pandryshkshëm. Mbulesa e mekanikës dhe e amortizatorëve të tyre është e mbuluar me bojë anti-dridhje. Luan media: BD-ROM (UHDBD / 3D BD / BD) / BD-R (DL) / BD-R LTH / BD-RE (DL), DVD-ROM (DVD-Video / DVD-Audio) / DVD-R (DL) / DVD-RW / DVD + R (DL) / DVD + RW, Audio CD (CD-DA / SACD) / CD-ROM / CD-R / CD-RW dhe memorie USB / HDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4573211154054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
UDP-LX800-B
Lansuar:
30. 10. 2019
Përmasat H x W mm:
435 x 131 x 339
Pesha kg:
13,8
Prodhuesi:
Pioneer
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE