Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Home Cinema Samsung HT-J5150, Blu-ray, DVD

Kodi i produktit:
174001
Dolby digjital:
EAN:
8806086649674
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HT-J5150/EN

Si të porosisim në Gjirafa50?

388.50 
Ju kurseni : 6.00   (2%)
382.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Home Cinema HT-J5150 është pajisje e cila mund të luajë Blu-ray, CD, DVD apo ndonjë gjë nga USB. Ka një perforcues 5.1 Watt dhe sistemin prej 1000W, me katër altoparlantë, si dhe një altoparlant qëndror dhe subwoofer, të gjithë të mbuluar me një dizajn elegant. Produkti suporton teknologjitë si DVDs në FullHD, BD Wise, BD Profile apo Anynet. Gjitashtu përmban portet si HDMI, 1xUSB 2.0 dhe nje AUX. Ju mundeni të perdoreni marrësin FM RDS nëse doni të dëgjoni radion, po ashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dolby digjital:
EAN:
8806086649674
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HT-J5150/EN
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
Blu-ray, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, USB
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE