Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Panasonic SC-BTT405EGK

Kodi i produktit:
151523
EAN:
5025232793297
Fuqia e altoparlantëve [W]:
100
Fuqia e altoparlantit kryesor [W]:
100
Fuqia e subwoofer [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

313.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistem zërimi Panasonic SC-BTT405EGK ofron zë të qartë. Me funksione dhe tipare të mençura ofron qasje në multimediat në TV. Tani mund të shijoni videon Full HD 3D nga teknologjia Blu-ray, në rehatinë e shtëpisë tuaj. Ky sistem është i pajisur me teknologji të avancuara të zërit që ofrojnë një zë natyral dhe dinamik. Teknologjia Bluetooth lejon lidhje të lehtë pa kabllo me telefona të mençur, tabletë, laptopë, iPad, iPhone dhe pajisje të tjera me këtë teknologji. Ky sistem i zërimit, gjithashtu, mbështet tiparet e mençura të rrjetit, duke përfshirë edhe aplikacionet e popullarizuara të internetit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232793297
Fuqia e altoparlantëve [W]:
100
Fuqia e altoparlantit kryesor [W]:
100
Fuqia e subwoofer [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SC-BTT405EGK
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
26 Prill 2014
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Ethernet, HDMI, RCA, USB
Prodhuesi:
Panasonic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE