Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi për televizor Sony BDV-E4100 3D, 5.1, i zi

Kodi i produktit:
129034
Bluetooth:
EAN:
4905524897296
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDVE4100.CEL

Si të porosisim në Gjirafa50?

473.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony BDV-E4100 3D 5.1 është sistem zërimi për televizor i cili iu mundëson që t'i shijoni filmat dhe muzikën me një zë të pasur. Përmes këtij sistemi ju do të shijoni edhe pamjet FULL HD 3D me kualitet Blu-Ray që është thjeshtë përshtatja e duhur. Ju mund ta lidhni sistemin me televizor përmes Wi-Fi-së, Bluetooth apo përmes kabllove HDMI. Sony BDV-E4100 ka një pamje të shkëlqyeshme nga çdo këndvështrim dhe thjeshtë duket perfekt në çdo pjesë të interiorit. Dizajni Sense of Quartz që ky sistem përmban vie si inspirim nga bukuria e kristalit. Standardet e zërit Dolby Digital, Digital Plus, Dolby TrueHD dhe DTS-HD ofrojnë zërin më të mirë nga disqet Blu-Ray. Katër altoparlantë që ky sistem përmban kanë një dalje zëri prej 1000W dhe ofrojnë një bass tepër të fuqishëm që e dridh të tërë dhomën. Teknologjia Triluminos Colour i jep edhe një karakteristikë tjetër për të cilën ia vlen që ta blini produktin: ngjyrat e pasura që i dhurojnë televizorit. Me sistemin ju mund të lidheni përmes teknologjive NFC dhe Bluetooth dhe të transferoni video e përmbajtje të tjera nga interneti.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4905524897296
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDVE4100.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
11 Maj 2013
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Ethernet, HDMI, Optik, USB
Prodhuesi:
Sony
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
WiFi:

Bashkangjitja Sistem zërimi për televizor Sony BDV-E4100 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE