Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Samsung HT-J5550W, i zi

Kodi i produktit:
174003
Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806086693790
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

598.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung HT-J5550W ju sjell kualitet të lartë të zërit me 5.1. Crystal Amplifier Plus zvogëlon zhurmën e ambientit për zë të pastër dhe kumbues. Lidheni me internet për të pasur qasje në 250 aplikacione brenda sistemit Samsung Home Theater : Ju do të keni akses në Netflix, YouTube, BBC iPlayer, AccuWeather, KNOWHOW MOVIES, Facebook dhe Twitter. Mbështet Dolby Digital dhe DTS-HD. Me këto formate, nuk do të humbni asnjë detaj origjinal të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806086693790
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HT-J5550W/EN
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
LAN:
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
Blu-ray, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI
Prodhuesi:
Samsung
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
WiFi:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE