Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi Sony BDV-N7200W, 5.1

Kodi i produktit:
151871
Bluetooth:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Shfletues Interneti (uebi):
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
703.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 58.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni filmat dhe muzikën tuaj të preferuar me zë jashtëzakonisht cilësorë përmes sistemit të zërimit Sony BDV-N7200W 5.1. Këta altoparlant kanë dizajn shumë elegant dhe janë të pajisura me një varg karakteristikash të avancuara përfshirë këtu playback 3D Blue-ray që mund të ngritet në nivelin 4K. Në kombinim me televizionin e përshtatshëm 3D këta altoparlant do të iu mundësojnë të përjetoni një dimension të ri të filmave, programeve dhe muzikës tuaj të preferuar. Përmes NFC apo Wi-Fi lehtë dhe shpejtë ju mund të lidhni këta altoparlant edhe me telefonin apo tabletin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4905524953510
Fuqia totale RMS [W]:
1 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDVN7200WB.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
7 Maj 2014
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Ethernet, HDMI, RCA, USB
Prodhuesi:
Sony
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
WiFi:

Bashkangjitja Sistem zërimi Sony BDV-N7200W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE