Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistemi i zërimit Sony BDV-N5200W 3D

Kodi i produktit:
151872
Bluetooth:
EAN:
4905524953657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDVN5200WB.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
609.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony BDV-N5200W 3D është një sistem i zërimit i cili ofron zë cilësor dhe të pasur. Përmes dizajnit të tij dhe tipareve të avancuara ju mund të lidhni shpejt telefonin ose tabletin me NFC ose me WiFi. Ju mund të shijoni videot 3D në rehati të shtëpisë suaj. Standardet e përsosura Dolby TrueHD dhe DTS-HD ofrojnë zërin më të mirë nga disqet Blu-ray. Katër altoparlantë me antena bashkë me një subwoofer, ofrojnë zë të fuqishëm që mund të dëgjohet në gjithë dhomën.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4905524953657
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BDVN5200WB.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
7 Maj 2014
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 4K / UHD:
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
WiFi:

Bashkangjitja Sistemi i zërimit Sony BDV-N5200W 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE