Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Audio sistem LG LHD457, i zi

Kodi i produktit:
219484
Bluetooth:
Lartësia [mm]:
58
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
293
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

211.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju ofrojmë Audio sistemin LG LHD45, i cili ua sjellë kinemanë në shtëpi ! Mund të përdoret edhe për lojëra edhe për filma. Me dimensionet e tij 360 x 58 x 293 mm dhe masë prej vetëm 2.3 kg ai është tejet praktik dhe mund të zë vend në cdo dhomë në mënyrë elegante. Sistemi i kanalit auditiv 5.1 ka fuqi prej 330W ofron kualitet të lartë të zërit. Mund të luajë pa problem DVD + -R / RW / RAM dhe CD. Pjesa e përparme ka një port për USB, dhe nga një vend për kufje për mikrofon dhe një HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806098008902
Fuqia e altoparlantëve [W]:
42
Fuqia e altoparlantit kryesor [W]:
42
Fuqia e subwoofer [W]:
120
Fuqia totale RMS [W]:
330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
LHD457
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
LAN:
Lansuar:
17. 8. 2017
Lartësia [mm]:
58
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
Audio CD, BD, CD, DVD
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm, 6,3mm, HDMI, RCA, USB
Prodhuesi:
LG
Trashësia [mm]:
293
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE