Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi LG LHB645

Kodi i produktit:
172422
EAN:
8806087226003
Lartësia [mm]:
60,5
Trashësia [mm]:
299
Prodhuesi:
LG
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, Optik, USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

378.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi i zërimit LG LHB645 do t'ju impresionoj me performancën e saj dhe karakteristikat inovative. Ju siguron të shijoni eksperiencë të ngjashme kinematike të filmave 3D me zë absolutisht përfekt, krejt kjo falë Blu-Ray 3D. Ofron teknologjinë Bluetooth, që përmes saj mund të luani muzikë të ndryshme nga telefoni i juaj i mençur. Aplikacioni LG Remote ju lejon juve të përdorni telefonin tuaj të mençur si telekomandë. Sasia e energjisë që konsumon ky sistem zërimi është 1,000 W. Përmban porte për USB, DLNA, si dhe jack për kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087226003
Fuqia e subwoofer [W]:
167
Fuqia totale RMS [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
360
Kodi i prodhuesit:
LHB645
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
LAN:
Lansuar:
30 Maj 2015
Lartësia [mm]:
60,5
Mbështet mediat:
BD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
16,3
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, Optik, USB
Prodhuesi:
LG
Trashësia [mm]:
299
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE