Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem zërimi për televizor Samsung HT-J4530 3D 5.1, i zi

Kodi i produktit:
173999
Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806086607056
Fuqia totale RMS [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
293.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung HT-J4530 5.1 është sistem zërimi i cili ofron kualitet të shkëlqyeshëm të zërit si dhe është ideal për ta lidhur me televizor kur shikoni filma 3D me kualitet Blu-Ray. Mos e lejoni kualitetin e dobët që t’ua prishë eksperiencat kur shikoni filma. Ky sistem zërimi përmban një përforcues Crystal Amplifier Plus që ofron zë të kualitetit HD. Kjo teknologji mundëson që zëri të jetë i qartë si kristali. Nëse keni një televizor 3D atëherë ky sistem është ideal për ju, sepse ju fut në dimensione tjera gjatë filmave dhe dokumentarëve që i shikoni. Përmes këtij sistemi ju do të keni qasje edhe në Netflix, Youtube, BBC iPlayer, AccuWeather, Facebook dhe Twitter. Ky sistem është i përshtatshëm edhe për teknologjitë Dolby Digital dhe DTS-HD që ju fusin në një botë të mahnitshme ku kualiteti i zërit arrin një nivel tejet të lartë. Sistemin mund ta lidhni me TV përmes një kabllo HDMI. Po ashtu ky sistem funksionon edhe me teknologjinë Bluetooth. Nëse dëshironi të dëgjoni radio përmes këtij sistemi, atëherë mund ta përdorni akorduesin FM me RDS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dolby digjital:
EAN:
8806086607056
Fuqia totale RMS [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HT-J4530/EN
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
LAN:
Lansuar:
27 Qershor 2015
Marrës FM / AM:
Mbështet mediat:
Blu-ray, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
HDMI, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Samsung
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE