Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparanti LG LAS855M, 4.1, I argjent

Kodi i produktit:
180406
EAN:
8806087506457
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Trashësia [mm]:
47
Teknologjia:
Optik
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

393.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti LG LAS855M iu sjell zë të mrekullueshëm dhe bas të fuqishëm. Përjetoni të gjithë filmat dhe muzikën tuaj të preferuar. Ka një dizajni modern i cili përshtatet në çdo hapësirë. Me teknologjinë SoundSync ju nuk keni nevojë për asnjë kabllo. Altoparlanti lidhet me televizorin tuaj LG dhe përkrah audio sinkronizimin pa kabllo, përmes teknologjisë Bluetooth. Teknologjia tjetër Auto Sound Engine automatikisht balancon zërin për të gjitha frekuencat, gjë që rezulton me një zë të kualitetit të jashtëzakonshëm. Mund të lidhet edhe përmes një kablloje portative apo portit USB. Altoparlanti LG ka parametrat 171 x 320 x 252 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087506457
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
950
Kodi i prodhuesit:
LAS855M
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
4.1, Soundbar (Altoparlant)
Lansuar:
4 Nëntor 2015
Lartësia [mm]:
71
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
4,1
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
85
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Optik
Trashësia [mm]:
47
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE