Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant LG SH5, 2.1, I argjent

Kodi i produktit:
195455
EAN:
8806087631944
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Trashësia [mm]:
85
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

292.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti LG SH5 iu sjell zë të mrekullueshëm dhe bas të fuqishëm. Përjetoni të gjithë filmat dhe muzikën tuaj të preferuar. Ka një dizajni moderni cili përshtatet në çdo hapësirë. Me teknologjinë SoundSync ju nuk keni nevojë për asnjë kabllo. Altoparlanti lidhet me televizorin tuaj LG dhe përkrah audio sinkronizimin pa kabllo, përmes teknologjisë Bluetooth. Teknologjia tjetër Auto Sound Engine automatikisht balancon zërin për të gjitha frekuencat, gjë që rezulton me një zë të kualitetit të jashtëzakonshëm. Mund të lidhet edhe përmes një kablloje portative apo portit USB. Altoparlanti LG ka parametrat 950 x 71 x 47 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087631944
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
944
Kodi i prodhuesit:
SH5
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
22 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
53
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [kg]:
6,8
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, USB
Trashësia [mm]:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlant LG SH5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE