Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant LG SH6, 4.0, i zi

Kodi i produktit:
195453
EAN:
8806087778007
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
145
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

296.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti elegant me kanal 4.0 është dizajnuar për tu përshtatur në mënyrë harmonike me televizorin tuaj. Ai kontrollohet lehtë përmes telekomandës. Komunikon përmes teknologjisë Bluetooth, interface-it HDMI apo atij optik. Altoparlanti ofron zë të balancuar, të kthjellët dhe të qartë. Teknologjia ASC heton nivelin e lartë të zërit dhe automatikisht e redukton basin në mënyrë që zëri të vazhdojë të jetë i kthjellët. Procesori automatik audio optimizon volumin e zërit dhe zgjedh frekuencat e sakta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087778007
Fuqia totale RMS [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 060
Kodi i prodhuesit:
SH6
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
23 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
76
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
4
Pesha [kg]:
5,3
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45, USB
Trashësia [mm]:
145
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE