Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Panasonic SC-HTB18EG-K, i zi

Kodi i produktit:
174786
EAN:
5025232827497
Lartësia [mm]:
65,5
Prodhuesi:
Panasonic
Pesha [kg]:
2,3
Numri i kaneleve (channel):
2,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
185.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Panasonic SC-HTB18EG i shton elegancën televizorit tuaj si dhe ofron tingull të kualitetit të lartë. Pajisja në fjalë ka dizajn mjaft elegant dhe përfshin teknologjinë Clear Voice. Mundëson konektim pa kabllo përmes funksionit Bluetooth me pajisje si: celular, laptop, iPad, iPhone ose pajisje të tjera me ndërfaqe të ngjashme. Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232827497
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
30
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60
Fuqia totale RMS [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
SC-HTB18EG-K
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
14 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
65,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [kg]:
2,3
Prodhuesi:
Panasonic
Trashësia [mm]:
118

Bashkangjitja Altoparlant Panasonic SC-HTB18EG-K edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE