Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Panasonic SC-HTB8EG-K, i zi

Kodi i produktit:
174788
EAN:
5025232784646
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Teknologjia:
3.5mm, optik
Prodhuesi:
Panasonic
Pesha [kg]:
2,3

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Panasonic SC-HTB8EG-K i shton elegancën televizorit tuaj dhe ofron tingull të kualitetit të lartë. Pajisja në fjalë ka dizajn mjaft elegant dhe përfshin teknologjinë Clear Voice. Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar përmes konektimit me Bluetooth të celularit, laptopit, iPad-it, iPhone-it apo pajisjeve të tjera me ndërfaqe të ngjashme. Altoparlanti në fjalë është i pajisur me sistem të zërimit 2.0 dhe ofron performancë prej 80W (2x 400W). Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232784646
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
40
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
750
Kodi i prodhuesit:
SC-HTB8EG-K
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
14 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
65,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
2,3
Prodhuesi:
Panasonic
Teknologjia:
3.5mm, optik
Trashësia [mm]:
118

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE