Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung HW-M4500, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
213793
EAN:
8806088679938
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Trashësia [mm]:
129
Teknologjia:
HDMI, optik
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
418.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 69.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Subwoofer i fuqishëm pa kabllo me zë të shkëlqyeshëm që paraqet një gamë të gjerë karakteristikash dhe teknologjish, do t'ju japë tinguj të shkëlqyer të thella, e cila mund të përdoret pa kabllo dhe të vendoset kudo në dhomën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088679938
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
130
Fuqia totale RMS [W]:
260
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 078
Kodi i prodhuesit:
HW-M4500/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
47,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [kg]:
7,3
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
HDMI, optik
Trashësia [mm]:
129
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Altoparlant Samsung HW-M4500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE