Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung SWA-9000S

Kodi i produktit:
231999
EAN:
8806088681535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWA-9000S/EN
Lansuar:
8. 3. 2018
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta dëgjoni muzikën tuaj, pa pasur frikë që altoparlanti juaj do të ndalet papritmas ?! Ju ofrojmë Samsung SWA-9000S, një set altoparlantësh portativ me parametra të jashtëzakonshme. Këta altoparlantë ofrojnë zë të cilësisë së lartë dhe kanë dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që i bëjnë shumë të përshtatshëm përdorimin e tyre. Këto janë altoparlantë me 2 kanale me 80 W energji dhe janë të përputhshme me soundbars HW-MS të Samsung. Dimensionet e tyre janë: 50 x 201.3 x 132 mm. Pesha 0,7 kg. Dimensionet e altoparlantit të pasmë 87.5 x 147 x 87.5 mm. Pesha 0,6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088681535
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWA-9000S/EN
Lansuar:
8. 3. 2018
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE