Altoparlant Sonos Beam, i bardhë

Kodi i produktit:
249871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
HDMI, Optický, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos

Si të porosisim në Gjirafa50?

505.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
651
Kodi:
S Beam W
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia [mm]:
68.5
Lidhje pa kabllo:
WiFi
Mënyra e përdorimit:
Bezdrátové, pro Domácí kina, pro Monitory, pro TV
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
2.8
Portet hyrëse:
HDMI, Optický, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos
Teknologjia:
HDMI, Optický, RJ-45
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sonos.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE