Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Sonos Beam, i bardhë

Kodi i produktit:
249871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
HDMI, Optický, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos

Si të porosisim në Gjirafa50?

514.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një mrekulli e vogël që kujdeset për zërin e një dhome dhe bëhet një shtesë esenciale e domosdoshme për shtëpinë tuaj moderne. Kjo është Sonos Beam! Zë i lartë , opsionet e vendosjes së gjerë, dizajn minimalist! Vetëm një pjesë e tillë do të bëhet një shok i përditshëm për çdo adhurues të muzikës cilësore dhe teknologjisë moderne. Altoparlanti ofron dëgjimin e muzikës me valë, pa tela, dialog jashtëzakonisht të qartë me shtimin e fjalëve, që lidhet automatikisht me TV dhe telekomandë. Poashtu, përmban kontroll zanor dhe modën e natës si dhe mundësi lidhjeje me WiFi, HDMI ARC, DLNA, Multiroom, LAN, AirPlay 2, Amazon Alexa. Opsioni i montimit në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
651
Kodi:
S Beam W
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia [mm]:
68.5
Lidhje pa kabllo:
WiFi
Mënyra e përdorimit:
Bezdrátové, pro Domácí kina, pro Monitory, pro TV
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
2.8
Portet hyrëse:
HDMI, Optický, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos
Teknologjia:
HDMI, Optický, RJ-45
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sonos.com

Bashkangjitja Altoparlant Sonos Beam edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE