Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sonos Beam, i zi

Kodi i produktit:
249872
EAN:
8717755773609
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia:
HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos

Si të porosisim në Gjirafa50?

514.50 
Ju kurseni : 46.00   (9%)
468.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta dëgjoni muzikë tuaj, pa pasur frikë që altoparlanti juaj do të ndalet papritmas?! Ju ofrojmë Sonos Beam, një altoparlant portativ me parametra të jashtëzakonshëm. Ky altoparlant ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për përdorim. Përparësia më e madhe e këtij altoparlanti është mundësia e lidhjes me pajisjet siç janë telefoni i mençur, tableti, monitor,TV dhe pajisje tjera të ngjashme, përmes teknologjive të avancuara WiFi, DLNA, Multiroom, AirPlay 2, HDMI, si dhe është prodhuar nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjeve të ujit. Ky altoparlant mund të zgjerohet edhe me altoparlantë shtesë për tinguj edhe më të pasur, dhe vjen me dimensione 651 x 68.5 x 100mm, dhe peshë 2.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8717755773609
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
651
Kodi:
S Beam
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
23. 11. 2018
Lartësia [mm]:
68.5
Lidhje pa kabllo:
WiFi
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Home Cinema, për monitor, për TV
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2.8
Portet hyrëse:
HDMI, Optický, RJ-45
Prodhuesi:
Sonos
Teknologjia:
HDMI, optik, RJ-45
Trashësia [mm]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Sonos.com

Bashkangjitja Altoparlant Sonos Beam edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE