Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony HT-CT290, 2.1, 300W, Bluetooth, i zi

Kodi i produktit:
218529
EAN:
4548736041622
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
HTCT290.CEL

Si të porosisim në Gjirafa50?

212.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 35.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kënaquni me tinguj të shkëlqyer gjatë shikimit të filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara me këtë shirit sintetik me shkëlqim dhe me stil 2.1k, projektues me zë të hollë dhe subwoofer të gjithanshëm me dy drejtime. Dizajni është projektuar ne atë mënyrë që të përshtatët në mënyrë harmonike me televizorin tuaj si në raft, në tokë ose i montuar në mur. Soundbar ka një numër të madh teknologjish që jo vetëm që ju japin tinguj superior, por edhe kontroll të lehtë audio dhe transmetim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041622
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
HTCT290.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, optik, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony HT-CT290 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE