Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Sony HT-CT290, 2.1, 300W, Bluetooth, i zi

Kodi i produktit:
218529
EAN:
4548736041622
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
HTCT290.CEL

Si të porosisim në Gjirafa50?

246.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 41.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantë Sony 2.1k portativ me kapacitet 300W. Është i pajisur me zë virtual S-Force Front Surround dhe teknologji Bluetooth. Lidhet me pajisje falë konektorëve HDMI, optik dhe USB. Ka poashtu efekte zërimi Clear Audio+. Mbështet Bravia SYNC dhe mund të montohet në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041622
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
HTCT290.CEL
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, optik, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlantë Sony HT-CT290 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE