Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony HT-CT381

Kodi i produktit:
171033
EAN:
4905524995121
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTCT381S.CEL
Komandë:
Në pajisje

Si të porosisim në Gjirafa50?

403.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Sony HT-CT381 ka një performancë të lartë dhe tipare praktike. Altoparlanti me subwoofer të fuqishëm ofron zë të pasur. Dizajni mund të përdoret edhe si dekorues për dhomën tuaj. Mund të vendoset edhe afër televizorit, në mur dhe në raft. Ky altoparlant është i pajisur me një sistem prej 300 W. Satelitët e tij janë të vendosur në një njësi kompakte që përshtaten lehtë përfundi televizorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524995121
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTCT381S.CEL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
7 Maj 2015
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [kg]:
6,6
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, optik
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE