Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Sony HT-MT500, 2.1, Bluetooth, WiFi, i zi

Kodi i produktit:
218479
EAN:
4548736041363
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
110
Teknologjia:
HDMI, Optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 99.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti ka dizajn të mahnitshëm të hollë dhe është i dizajnuar për t'u harmonizuar me mjedisin tuaj në shtëpi. Ai ka një numër të madh teknologjish që jo vetëm që ju japin tinguj superior, por edhe kontroll të lehtë audio dhe transmetim. Ju gjithashtu mund të përdorni lidhjen Bluetooth dhe teknologjinë NFC për të transmetuar muzikë shpejt dhe lehtë. Me këto teknologji, ju lehtë mund të lidhni soundbar me çdo pajisje për të luajtur muzikën tuaj të preferuar. Çdo gjë është e thjeshtë dhe e rehatshme. Gama kur përdoret BT është 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041363
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500
Kodi i prodhuesit:
HTMT500.CEL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [g]:
2
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, Optik, RJ-45, USB
Trashësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE