Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony HT-MT500, 2.1, Bluetooth, WiFi, i zi

Kodi i produktit:
218479
EAN:
4548736041363
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
110
Teknologjia:
HDMI, Optik, RJ-45, USB
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

599.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 99.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti ka dizajn të mahnitshëm të hollë dhe është i dizajnuar për t'u harmonizuar me mjedisin tuaj në shtëpi. Ju mund të përdorni lidhjen Bluetooth dhe teknologjinë NFC për të transmetuar muzikë shpejt dhe lehtë. Përmban konektorë HDMI, optik, RJ-45, USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041363
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
500
Kodi i prodhuesit:
HTMT500.CEL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [g]:
2
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, Optik, RJ-45, USB
Trashësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE