Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony HT-SF150, 2.0, i zi

Kodi i produktit:
231152
EAN:
4548736067325
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
88
Teknologjia:
HDMI, USB
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
173.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni filmat tuaj me sistem zërimi që dhuron altoparlanti Sony HT-SF150. Dizajni shumë praktik i Sony-t bën që altoparlanti të përshtatet me çfarëdo ambienti shtëpiak. Lidhja me televizorin tuaj bëhet përmes një kablloje HDMI ARC dhe tani mund të shijoni në maksimum programet e televizorit tuaj, duke kontrolluar nga vendi edhe televizorin edhe altoparlantin në të njejtën kohë. Altoparlanti për lidhje me pajisjet e tjera përdor portet HDMI e USB dhe mbështet teknologjitë Bluetooth e Bravia Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736067325
Fuqia totale RMS [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi:
HTSF150.CEL
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.0, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
20. 2. 2018
Lartësia [mm]:
64
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [kg]:
2.4
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, USB
Trashësia [mm]:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlant Sony HT-SF150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE