Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë LG SJ9, 5.1.2, 500W, Bluetooth, WiFi, Port hyrës AUX, HDMI, Optik, RJ-45, i zi

Kodi i produktit:
214977
EAN:
8806084363244
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
145
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
757.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 126.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG Soundbar shton edhe më shumë hijeshi dhe thjeshtësi në linjën e re 2017, duke e përputhur përkryer me televizorin tuaj dhe me Dolby Atmos, zëri i kinemasë është transferuar në dhomën tuaj të ndjenjës. Ju mund të kontrolloni në mënyrë të qetë shiritin e zhurmës me një kontrollues të largët televiziv dhe vetë komunikimi është nëpërmjet HDMI, kabllit me fibra optike ose teknologjisë Bluetooth. Gëzoni një zë të përkryer e të balancuar dhe ngriteni përvojën tuaj audio me këta altoparlantë LG që shkon në një nivel edhe më të lartë. Zë i mahnitshëm me altoparlantë LG SJ9 Soundbar me zë 5.1.2 dhe subwoofer wireless, ka 500W fuqinë totale muzikore, madhësi kompakte dhe dizajn bashkëkohor, 8K Sound - 24Bit / 192kHz, dekodues Dolby Digital / DTS, Bluetooth 4.0, Dolby Atmos, Chromecast, (200W),dhe kontrollohet me telekomandë të televizorit ose përmes pajisjeve smart. Përveç kësaj, ka edhe kontrollin adaptiv të zërit, LG Auto Sound Engine, Audio Converter HiFi DAC 24Bit - 192kHz, Google Cast Built-in, Aplikim i Kontrollit të Largët, dhe imazh 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084363244
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 200
Kodi i prodhuesit:
SJ9
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
5.1.2, Soundbar
Lartësia [mm]:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Pesha [kg]:
13,2
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45
Trashësia [mm]:
145
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlantë LG SJ9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE