Altoparlantë Sony HT-CT291, 2.1, 300W, Bluetooth, HDMI, Optike, USB, të bardhë

Kodi i produktit:
218530
EAN:
4548736041653
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
86
Teknologjia:
HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 49.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantë Sony 2.1k portativ me një lidhje pa kabllo prej 300W. Jane të pajisur me S-Force PRO Front Surround dhe teknologjinë Bluetooth. E lidhur me HDMI (ARC), mund të lidhet me USB dhe rrjet të internetit . Ka dhe equalizer i cili modifikon volumin e altoparlantëve: Night mode (që përdoret për natën) dhe efektet zanore për (filma, muzikë, modaliteti ClearAudio + mode). Videoja përmban Bravia SYNC. Ekziston forma Standby Mode - altoparlantët funksionojnë edhe kur janë të ndezur për një kohë të gjatë. Madhësia e njësisë kryesore: 90 x 5.2 x 8.6 cm. Pesha 2,3 kg. Madhësia e altoparlantit 17 x 34.2 x 36.2 cm. Pesha 6.3 kg. Telekomanda. Altoparlantët mund të montohen në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041653
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
900
Kodi i prodhuesit:
HTCT291.CEL
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
2,3
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI, optik, USB
Trashësia [mm]:
86
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Altoparlantë Sony HT-CT291 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE