Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Sony HT-CT800, 2.1, 350W, Bluetooth, WiFi, i zi

Kodi i produktit:
218531
EAN:
4548736041516
Fuqia totale RMS [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 030
Kodi i prodhuesit:
HTCT800.CEL

Si të porosisim në Gjirafa50?

626.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 104.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantë Wireless i cili ka zë kumbues dhe të qartë e për më tepër nuk e ngarkon dhomën tuaj me kabllo të panevojshme të cilat ngatërrohen gjithmonë mes vete. Ka fuqi prej 350 W, mbështet teknologjinë Bluetooth me LDAC, Wi-Fi, DLNA, mbështet poashtu teknologjinë Dolby Digital, DolbyTrueHD, Dolby Digital +, Dolby Dual Mono, PCM dhe DTS. Për më tepër, mbështet Chromecast dhe Spotify, trasmetimin 4K HDR, ka hapsirë për Ethernet, USB, 3 porte për HDMI, 1 për HDMI (ARC), hapsirë hyrëse 3.5 mm, USB, Optical si dhe është i përshtatshëm për TV. Përjetoni të shikuarit e filmave dhe serialeve tuaja të parapëlqyera me zë elegant 2.1k.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736041516
Fuqia totale RMS [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 030
Kodi i prodhuesit:
HTCT800.CEL
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,8
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, USB
Trashësia [mm]:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE