Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë LG SJ3, 2.1, DolbyDigital/DTS, i zi

Kodi i produktit:
214984
EAN:
8806084061324
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
47
Teknologjia:
AUX (hyrës), optik, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

206.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 34.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti LG SJ3 vjen me performancë të mahnitshme muzikore të arritur nga subwoofer-i pa kabllo me kapacitet 300W. Ka dizajn modern dhe kompakt dhe megjithatë mund të ofroj zërim 4K - 24 bit / 96 kHz nëpërmjet platformës dekoduese Dolby Digital / DTS. Ka Bluetooth 4.0, telekomandë të sajën për kontroll nga larg, dhe LG Audio Sound Engine.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084061324
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
950
Kodi i prodhuesit:
SJ3
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
71
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [g]:
6,7
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
AUX (hyrës), optik, USB
Trashësia [mm]:
47
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE