Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë LG SJ4, 2.1, Dolby Digital / DTS, Bluetooth 4.0, i zi

Kodi i produktit:
214983
EAN:
8806084061782
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
85
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
213.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 35.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlantët LG SJ4 vijnë me subwoofer pa kabllo, zë 2.1, si dhe performancë totale prej 300W , madhësi kompakte dhe dizajn modern, 4K zë me frekuencë 24Bit / 96 kHz, dekoduesin Dolby Digital / DTS. Mban një seri platformash si : Bluetooth 4.0, Wireless Subwoofer (180W). Gjithashtu ka telekomandën për kontroll, mund të luaj files si mp3, wma, wav, ogg, flac, si dhe ka platformat Adaptive Sound Control dhe LG Auto Sound Engine.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084061782
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
180
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
890
Kodi i prodhuesit:
SJ4
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
55
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Pesha [kg]:
6,6
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, USB
Trashësia [mm]:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlantë LG SJ4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE