Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë LG SJ7, 2.1, DolbyDigital / DTS dekodues, 320W

Kodi i produktit:
214980
EAN:
8806084298294
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Trashësia [mm]:
110
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
441.50 
Ju kurseni : 90.00   (20%)
351.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 58.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Autoparlanti LG SJ7 vjen me subwoofer-in me wireless dhe performancë të mahnitshme muzikore me fuqi 320W. Autoparlanti ka dizajn kompakt dhe modern por në të njëjtën kohë ofron zë të pastër e të kristalt nëpërmjet platformës 4K Sound me frekuencë 24Bit / 96 kHz dhe dekoduesit DolbyDigital / DTS. Ka platformën Bluetooth 4.0, telekomandën për kontrol të largët, mund të luaj file-at mp3 wma, wav, ogg, flac. Ka kontrollin adaptiv të zërit si dhe platformën LG Auto Sound Engine. Bateria e saj mund të qëndroj deri në 4 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084298294
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
160
Fuqia totale RMS [W]:
320
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
340
Kodi i prodhuesit:
SJ7
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lartësia [mm]:
74
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
7,8
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
Port hyrës AUX, HDMI, optik, RJ-45
Trashësia [mm]:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlantë LG SJ7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE