Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh SONY HT-RT3

Kodi i produktit:
200642
EAN:
4548736018600
Fuqia totale RMS [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTRT3.CEL
Komandë:
Në pajisje

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë setit të altoparlantëve Sony HT-RT3, ju mund të thelloheni edhe më tepër në filmat që shikoni. Përmban kanale 5.1, një bas me wireless dhe dy altoparlantë shtesë. Dizajni përputhet në mënyrë harmonike me TV tuaj, ku mund ti vendosni në rafte, dysheme dhe ti montoni në mure. Seti i altoparlantëve bashkëveprojnë me zërin projektues 3K dhe digjitalin përforcues S-Master sigurën zë kinematik pa shtrembërime. Përkrahë teknologjinë Bluetooth dhe NFC. Largësia e përdorimit të Bluetooth shkon deri në 10 m. Dimensionet e basit janë 19.39.2 x 31.5, me peshë prej 7.8. Në pako përfshihet edhe një telekomandë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736018600
Fuqia totale RMS [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTRT3.CEL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
14 Tetor 2016
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
5,1
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Set altoparlantësh SONY HT-RT3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE