Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh Soundbar SONY HT-CT390

Kodi i produktit:
200641
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTCT390.CEL
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)

Si të porosisim në Gjirafa50?

378.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Sonz HT-CT390 ju siguron zë superior gjatë shikimit të filmave dhe dëgjimit të muzikave të preferuara. Përbëhet nga Soundbar dhe basi me wireless. Soundbar përputhet harmonikisht me TV tuaj, ku mund ta vendosni në raft, tokë apo edhe në mure. Sasia e konsumimit të energjisë të soundbar 2.1 shkon në 300 W. Ky soundbar përbëhet edhe nga zëri rrethues që mundëson S-Force. Përkrahë teknologjinë Bluetooth dhe NFC. Largësia maksimale e përdorimit të Bluetooth është 10 m. Aplikacioni SongPal në smartphone tuaj ju mundëson të kontrolloni muzikat, konfigurimin e pajisjes dhe elementet e tjera. Dimensionet e soundbar janë 90 x 5.2 x 12.1 cm, ndërsa të basit tjetër 17 x 34.2 x 36.2 mm, me peshë prej 6.5 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HTCT390.CEL
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
14 Tetor 2016
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2,1
Prodhuesi:
Sony
Teknologjia:
HDMI
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Set altoparlantësh Soundbar SONY HT-CT390 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE