Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set zërimi Panasonic SC-HTB488EGK, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
221908
EAN:
5025232858378
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Teknologjia:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Panasonic
Portet hyrëse:
Optikë

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një sistem zërimi me cilësi të lartë, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo dhomë. Falë dizajnit, ai ofron një tingull të këndshëm, dinamik dhe të gjallë që do t'i sjell filmat në një eksperiencë më të mirë. Mund të vendoset nën TV ose në mur. Nuk konsumon shumë energji, ndërsa jep performancë të shkëlqyer dhe tingull premium. Falë aplikacionit Panasonic Music Streaming, ju mund të dëgjoni me lehtësi muzikën tuaj wireless, pa konfigurim të komplikuar ose njohuri të teknologjisë. Panasonic Music Streaming App është një aplikacion mobil për Android dhe iOS që kombinon të gjitha teknologjitë wireless kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni më për to. Nëse është AirPlay, Bluetooth ose DLNA, ky aplikacion ju lejon të luani muzikën tuaj. Ndërfaqja përfshin: dalje HDMI (TV) dhe hyrje optike audio (TV).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232858378
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
100
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
853
Kodi i prodhuesit:
SC-HTB488EGK
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
7. 9. 2017
Lartësia [mm]:
60,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.9
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
Optikë
Prodhuesi:
Panasonic
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia [mm]:
90

Bashkangjitja Set zërimi Panasonic SC-HTB488EGK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE